Serwis samochodowy

Mechanika samochodowa

Nasza firma świadczy usługi z zakresu mechaniki samochodowej - nowoczesny warsztat samochodowy wyposażony w najnowszą technologię. Posiadamy urządzenia do diagnostyki komputerowej, które znacząco ułatwiają poprawną diagnozę usterki i skracają czas jej usunięcia. W naszych szeregach znajdują się fachowcy, którzy pracują w branży od wielu lat. Nie ukrywamy, że doświadczenie nabyte w trakcie prowadzenia Autoryzowanej Stacji Obsługi Opla robi z nas specjalistów tej marki. Jednakże nie boimy się wyzwań! Obsługujemy samochody osobowe wszystkich marek, zarówno nowe jak i nieco starsze. W naszym serwisie naprawią Państwo silniki samochodowe, wymienią oleje i filtry, rozrządy, elementy układu hamulcowego i zawieszenia oraz wiele innych rzeczy. Oferujemy również serwis klimatyzacji.

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i biznesowych (floty samochodowe). Gwarantujemy krótki czas oczekiwania na wizytę, konkurencyjne ceny, a także możliwość wynajmu samochodu zastępczego na okres usuwania usterki. Zapraszamy do skorzystania z oferty i umówienia się na wizytę.

Image
Image

Wymiana opon

W naszym serwisie prowadzimy usługi z zakresu wulkanizacji. Oferujemy wymianę opon, przełożenie kompletnych kół, wyważenie kół oraz doradzimy Państwu w wyborze odpowiedniego ogumienia dla Państwa samochodów.

Geometria

Posiadamy nowoczesną maszynę umożliwiającą pomiar geometrii kół, która pozwoli nam na odpowiednie jej ustawienie, dzięki czemu będą Państwo się czuć bezpiecznie i komfortowo we własnym samochodzie

Regularna kontrola stanu geometrii znacznie zwiększy nasze bezpieczeństwo, jak i żywotność poszczególnych elementów, co wyeliminuje potrzebę kosztownych napraw. Zaleca się profilaktycznie raz w roku dokonać takiego przeglądu, co nie jest zbytnim obciążeniem, szczególnie porównując z korzyściami.
Image